“Kam qenë gjithmonë më e ëmbla”, Enca bëhet nostalgjike dhe ndan foton e rrallë nga fëmijëria

04/09/2021 14:01

Këngëtarja e njohur, Enca është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan herë pas herë foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria, si dhe padyshim nga koncertet e shumta që zhvillon.

Së fundmi, Enca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një foto nga fëmijëria. Këngëtarja shfaqet me flokë të shkurtra ndërsa shihet shumë e lumtur në këtë periudhë të bukur të jetës.

“Ruensa gjithmonë ka qenë më e ëmbla”, ka shkruar Enca përmbi foton e ëmbël.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit që artistja ka lançuar është “Suavele”, e cila rezultoi një hit i vërtetë.

 

FOTO GALERI
1/3

Top Channel