Zjarr në një fabrikë në Tiranë, raportohet vetëm për dëme materiale

31/08/2021 07:55

Një fabrikë është përfshirë nga flakët, rreth orës 04:50, në rrugën “Konferenca e Pezës”.

Policia ka njoftuar se nga zjarri ka shkaktuar dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies të zjarrit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel