Kanë kaluar vetëm pak ditë nga lajmi i bujshëm se marrëdhënie me futbollistit Eros Grezda dhe bukuroshes Oriola Marashi ka marrë fund! Çifti ka ndarë rrugët me njëri-tjetrin.

Mesa duket kjo ngjarje nuk e shqetëson aspak modelen, e cila së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me pozat tepër provokuese, të postuara në rrjete sociale.

Modelja seksi ka ndarë në profiling e saj të ‘Instagram’ disa poza dhe i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj.

Marashi shfaqet thuajse e zhveshur! Modelja është “topless” ndërkohë në kokë mban një peshqir.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel