Përfundoi ndeshja mes Juventusit dhe Empolit, e vlefshme për javën e dytë në Serie A.

Empoli fitoi 0:1 ndaj “Zonjës së Vjetër”,

Goli i vetëm në ndeshje u realizua nga Mancusi në minutën e 21-të të ndeshjes. Më pas, Juventusi tentoi të barazonte rezultatin por ishte e kotë. Mungesa e Ronaldos duket sikur ka tronditur torinezët.

Top Channel