Digitalb me ofertë bujare/ Eksluzivitet sportive dhe surpriza pa fund për sezonin e ri

27/08/2021 12:28

DigitAlb, në këtë Sezon të Ri të Televiziv ka dalë me Ofertën më bujare për të gjithë abonentët. Ata që do të Riabonohen sërish dhe të tjerët që vijnë për herë të parë në Platformën më të madhe të të gjithë Shqiptarëve.

Sezoni i Ri vjen me ekskluzivitete për të gjitha sportet e sidomos në futboll me Kampionatet më të forta të Kontinentit, Kampionatin shqiptar të Futbollit, ndeshjet Kuq e zi e të Kosovës, por dhe me surpriza pafund në çdo kanal, me filma seriale dokumentare, programe për fëmijë e për të gjithë familjen.

Të shumtë janë edhe bashkëkombësit nga jashtë Shqipërie dhe që duan të mos humbasin lidhjet e tyre me vendin, nëpërmjet Digitalb. Njëri prej tyre është edhe Bardhosh Muho, i cili përpara se të largohet nga Shqipëria do të marrë me vete Digitalb.

DigitAlb njofton të gjithë ata që ende nuk e kanë marrë ofertën , të nxitojnë deri në datën 31 Gusht, në çdo pikë shitje ose edhe nëpërmjet internetit në digitalb.al! Digitalb ju pret!

Top Channel