Almeda ka vizituar këtë javë Shqipërinë.

Së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Tolgahan Sayisman, ata kanë udhëtuar drejt jugut, për të pushuar disa ditë në brigjet e kaltra.

Almeda ka ndarë foto nga këto pushime, por ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se edhe Tolgahan ka promovuar bukuritë e vendit tonë.

Aktori turk ka postuar në Instagram një foto nga Dhërmiu, që duket se i ka pëlqyer shumë dhe po shijon këto ditë vere në ‘parajsën’ e bregdetit Jon.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel