Së shpejti baba, reagon për herë të parë Getoari. Marina Vjollca poston të tjera fotografi me barkun e rrumbullakosur

26/08/2021 10:13

Reperi i njohur, Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca do të bëhen prindër për herë të parë.

Ata kanë publikuar fotografi në rrjete sociale dhe nuk kanë munguar urimet, të cilëve iu është përgjigjur Geti për herë të parë.

“Në pamundësi që të ju a kthejë të gjithëve. Faleminderit nga zemra për urimet”, ka shkruar reperi në fotografinë e shpërndare në Instastory.

Të dy po shijojnë pushimet në Dubai, ndërsa Marina Vjollca nuk ka hezituar të publikojë fotografi të tjera me barkun e rrumbullakosur. Ndërkohë nuk është mësuar ende gjinia e foshnjes.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel