Dy aksidente kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Lezhë, shkak për të cilat dyshohet se është bërë lagështia në rrugë.

Aksidenti i parë u shënua në vendin e quajtur Kryqëzimi i Rrilës, ndërsa tjetri në pranë mbikalimit në Ishull të Lezhës .
Fatmirësisht, nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, që po heton për shkaqet e përplasjes dhe lirimin e trafikut në rrugë.

Top Channel