Ju prezantojmë me bebet më të famshëm dhe të pasur të ‘Instagramit’, që ‘mburren’ në rrjetet sociale me miliona ndjekës që kanë.

Këto fëmijë mbledhin mijëra pëlqime dhe komente vetëm në një postim, ashtu si të rriturit apo edhe personazhet e njohur të ekranit. E përveç kësaj, ata fitojnë edhe paratë e tyre. Me një postim ato mund të grumbullojnë deri në 3444 paund.

Më poshtë do të gjeni disa nga foshnjat që fitojnë më shumë nga rrjetet sociale, janë kaq të adhurueshëm!

FOTO GALERI
1/6

Top Channel