Ylli i muzikës pop, Dua Lipa dukej mahnitëse teksa festonte ditëlindjen e 26-të.

Në një seri fotografish të postuara në Instagram, Dua shfaqi linjat trupore në një palë reçipeta të zeza, të cilat i shoqëroi me një kostum me kristale dhe një rrip në formë zemre.

Një kapelë e madhe shumëngjyrëshe, grimi i lehtë ngjyrë rozë dhe gjerdanët rreth qafës e kompletuan edhe më shumë stilin e veçantë të artistes shqiptare.

“Unë jam një luan – nuk mund ta thuash”, ka shkruar Dua në koleksionin e imazheve.

Anwar Hadidi uroi asaj ditëlindjen me një dedikim emocional në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen vajza e ëndrrave të mia”, shkroi ai krahas një fotografie të këngëtares.

pjesë e ditëlindjes së këngëtares ishte edhe torta në formë zemre, ku shkruhej Dua.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel