Ish-gruaja e Eminem, Kim Scott është shtruar në spital pas përpjekjes për vetëvrasje.

Sipas mediave të huaja, burimet kanë treguar se autoritetet morën një telefonatë duke raportuar se Kim kishte tentuar të vriste veten.

Ndër të tjera, thuhet se ajo u dërgua në spital dhe më pas është kthyer në shtëpi për t’u qetësuar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel