Lajmi i fundit
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, të ambulancës dhe të zjarrfikëses, dhe teknikët të cilët po punojnë për rregullimin e defektit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur shqiptare Fifi ka shqetësuar të gjithë fansat e saj.

Artistja publikoi një video ku shihet shtrirë në shtrat dhe la të kuptohet se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa shihej se mbante edhe një maskë oksigjeni në fytyrë.

“Kam nevojë të më rikthehet zëri im! Kam nevojë të marrë frymë!”-shkroi ajo krah videos.

Fifi nuk ka treguar ende se çfarë i ka ndodhur konkretisht, por shpresojmë që gjithçka të kalojë sa më shpejt.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel