“Erdhe të më tregosh që më do”/ Kanye West i lutet publikisht Kim Kardashian që të kthehet tek ai?

06/08/2021 13:54

Kim Kardashian u shfaq me veshje të ngjashme si Kanye West në performancën e tij të dytë të albumit “Donda” në Atlanta, në stadiumin ‘Mercedes Benz’ ku kishte me vete edhe fëmijët.

Të gjithë ishin të veshur kokë e këmbë me të zeza, ndërsa Kanye West performoi këngën “Love Unconditionally”, ku duket se i lutet asaj që të kthehet tek ai.

Gjithashtu prezantoi një këngë të re që duket sërish si dedikim për ish partneren e tij. “Koha dhe hapësira është luks, por ti erdhe këtu të më tregosh që je e dashuruar me mua”, thoshte ndër të tjera Kanye.

Performanca e parë u mbajta muajin e kaluar dhe Kim Kardashian ishte e pranishme, ndërsa ngjashmëria në veshje u vu re edhe atje.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel