Vijon romanca mes Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, artistja mban në dorë byzylykun e dhuruar dy dekada më parë nga aktori

04/08/2021 22:05

Romanca mes Ben Affleck dhe Jennifer Lopez vijon ende, ndërsa fansave nuk u shpëtoi një detaj nga artistja.

Jennifer Lopez, e cila aktualisht po lundron nëpër Evropë me të dashurin e saj, ka vendosur një byzylyk diamanti nga marka Harry Winston, të cilin aktori ia dhuroi në vitin 2002.

J.Lo mbante një byzylyk me diamante të verdhë  e cila me të vërtetë ka një ngjashmëri të mrekullueshme me atë që vuri gati dy dekada më parë, ndërsa pozonte me bikini të verdha të ndritshme në jahtin prej 140 milionë dollarësh.

Të hënën e kaluar, Lopez doli në Monako duke vendosur një gjerdan ari që shkruante “BEN” me shkronja të mëdha.

Këngëtarja gjithashtu mori një gjerdan të veçantë Foundrae për ditëlindjen e saj të 51 -të javën e kaluar nga Affleck.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel