Me javën e dytë të Lojërave Olimpike të Tokios që sapo ka nisur, shikuesve nuk i kanë shpëtuar nga sytë shumë momente pikante.

Një numër i madh medaljesh të arta janë marrë pasi atletët më të mirë në botë kanë shfaqur punën e tyre të palodhur, pa harruar talentin.

Dhe ndërsa kënaqemi me arritjet e jashtëzakonshme të atletikës, ndonjëherë gjërat shkojnë keq për disa.

Me poshtë keni disa nga momentet që do t’ju shkrijnë së qeshuri:

 

FOTO GALERI
1/20

Top Channel