Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë, publikon videon duke u hedhur në det me të dashurin

30/07/2021 21:53

Dua Lipa nuk po i ndahet Shqipërisë!

Këngëtarja prej disa ditësh ndodhet në vendin tonë, së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, në kuadër të nismës së Fondacionit të saj “Sunny Hill”, që do të financojë rindërtimin e një kopshti në Tiranë, ndërsa duket se po shijon edhe pushimet, në jug të Shqipërisë.

Në videon e publikuar së fundmi ajo shihet duke u hedhur në det nga jahti luksoz, dorë për dore me të dashurin, ndërsa dëgjohet teksa flet shqip: “Kristina na inçizo”.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel