Aristela dhe Mevlani u fotografuan shumë pranë njëri-tjetrit, reagon Lediana: Mos ofendoni askënd!

30/07/2021 19:26

Fotografia e Mevlanit pranë Aristelës mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale, sidomos të fansave pro çiftit Mevlan-Lediana.

Madje fansat e Ledianës janë vënë menjëherë në lëvizje duke bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram.

Sipas tyre, ajo nuk mund të zërë vendin e Ledianës në jetën e Mevlanit. Mirëpo, vetë Lediana i ka kërkuar fansave që të heqin dorë nga këto kërkesa sepse nuk ka armiqësi me askënd.

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, ka shkruar Ledjana.

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel