FOTO/ E mbështetur te makina e policisë, Arjoni poston foton “hot” të Serenës: Do kapen të gjithë kriminelët

29/07/2021 17:04

Ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, një ndër personazhet më të spikatur në këtë reality show pas skandalit me njërën prej konkurrenteve, mesa duket se nuk e ka aspak problem që në rrjetin e tij social të postojë foto shumë provokuese të të dashurës së tij.

Bëhet fjalë për Arjon Lulin, i cili së fundmi ka postuar një foto të të dashurës së tij, Serena Sulës, e cila njihet për ‘twerkun’ e saj të famshëm.

Serena shfaqet me bikini tepër provokuese, teksa qëndron pranë një makine policie.

“Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni në foton ku e dashura e tij nuk i ka lënë vend imagjinatës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel