Prej pak kohësh, Aurela Hoxha është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë.

Modelja ka krijuar dhe një linjë me bikini dhe ka organizuar disa sfilata me modele shqiptare e të huaja jashtë vendit.

Për sa i përket angazhimeve në jetën e saj profesionale të gjithë kemi informacione, por nga jeta private e modeles dihet shumë pak.

Në rrjet po qarkullonte prej kohësh lajmi se modelja ishte shtatzënë për herë të parë, ndërsa sot ka vendosur ajo vetë t’i japi fund këtij ‘sekreti’, duke publikuar foto me të porsalindurin.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel