Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotot e saj. Bukuroshja ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të.

Ajo rrëfeu për “Pushime On Top” se në disa raste, këto foto të bukura ia bën e bija.

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë.

Sa i dhashë një çokollatë, uuuhh tha, të bëj dhjetë’. Vjaza është e shumëllojshme, nuk po e kuptoj me thënë të drejtën gocën. Por, e shoh që ka më shumë nuancën këtej nga arti. Çuni është komplet nga babi”, rrëfeu ajo.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel