Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazai, ka martuar motrën e saj. Ilda i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me partnerin turk, Kenan Sipahi.

Ata të dy i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore, e cila është mbajtur në Stamboll.

Pamjet nga super dasma i ka publikuar vetë Almeda në rrjetet e saj sociale. Aty duket qartë edhe fustani i thjeshtë dhe shumë elegant që Ilda kishe zgjedhur për ditën e saj të madhe.

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi bukuroshja shqiptare bashkëngjitur me pamjet.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel