Edhe pse pati disa takime në emisionin e dashurisë ‘Për’Puthen, Lindita doli e vetme nga ky reality show.

Ajo ishte një ndër personazhet më të spikatura të ‘Për’Puthen +4-‘ dhe dinte shumë mirë si të ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes. Mesa duket, ja doli edhe këtë herë!

Lindita po ‘shijon lirinë’ e të qenit single, teksa një video e saj, e publikuar në rrjete sociale, është bërë virale!

Lindita shfaqet duke kërcyer shumë afër me Princin, nga Përputhen i të rinjve. Ata duken shumë të kënaqur në praninë e njëri-tjetrit, por nuk dihet më shumë për ta…

Për më tepër shihni fotogalerinë e mëposhtme…

FOTO GALERI
1/11

Top Channel