Një nga aktoret më të preferuara për publikun shqiptar, e cila përveç talentit në aktrim ka spikatur gjithmonë edhe për bukurinë dhe format trupore, vjen me foto tepër provokuese në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për bukuroshen tropojane, Arjola Demiri, e cila herë pas here merr gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe jo vetëm. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar dy poza ku shfaqet me bikini.

Demiri nuk nguron që të postojë fotot provokuese në “Instagram”, teksa po shijon pushimet në Himarë.

Fansat i kanë pëlqyer menjëherë këto poza dhe i komentojnë: “Zjarr. Bisha jonë” e shumë të tjera.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel