Autorja e “Për’puthen”, emisionit që ka thyer çdo rekord shikueshmërie, Olsa Muhameti tregoi për “Pushime On Top” disa “sekrete” nga jeta e saj dhe jo vetëm.

Moderatorët, Ori Nebijaj dhe Flori Gjini e ngacmuan paska në lidhje me jetën e saj private.

Flori: Po mirë mi Olsa, një sekondë. Si ka mundësi që përputhe zemrat e të gjithëve, tënden kur do e përputhësh?

Olsa: Jam duke njohur

Ori: Olsa po njeh njërin…

Olsa: Po (shkel syrin)

Flori: Do kemi përputhje këtë sezon

Ori: Përputhim autoren e “Për’puthen”

Olsa: Nuk e besoja që në verë…

Ori: Thonë që historitë e verës nuk janë të gjata

Olsa: Jo, janë intensive, kjo ka rëndësi (qesh)

FOTO GALERI
1/9

Top Channel