Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar për partneren e tij: Një ditë do bëhesh me famë ndërkombëtare (FOTO)

22/07/2021 13:53

Melisa Lleshi, ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Inati” dhe sigurisht që nuk mund të mungonte as një koment nga partneri i saj, Andi Shehu.

Ai ka postuar në “Instagram” një video të shkurtër ku zbulon këngën e re të Melisës, e tregon se është fansi i saj më i madh.

“melisalleshi111 Te dua shume dhe te pafsha sa me lart ne kete rrugetim tendin. Jo sepse je partnerja ime e jetes por vertet tkam pare te perpiqesh me mish e me shpirt per tja dale dites ku je. Kam shume besim qe nje dite do behesh me fame nderkombetare sepse vec punes se palodhshme ke dhe shume talent. Jam shume krenar per ty”, shkruan ish-konkurrenti i “Për’puthen” për partneren e tij.

sigurisht që nuk ka munguar as komenti i Melisës në këtë postim: “Je dashuria e jetes sime. Mbeshtetja qe me fal ti cdo sekond eshte ajo cka me ka bere te arrij deri ketu per cdo gje. Krahu im i djathte te dua ”, i përgjigjet Lleshi.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel