Pas ditëlindjes në dasmë/ Salsano Rrapi kurorëzon dashurinë me Erjona Kakelin buzë detit (Pamjet)

21/07/2021 10:35

Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një plazh në jug të Shqipërisë.

Partnerja e ka surprizuar Salsanon me një festë për ditëlindje ndërsa të pranishëm ishin të gjithë miqtë e tij. Pas ditëlindjes, të dy kanë bërë shkëmbimin e unazave në praninë e fëmijëve dhe të të gjithë personave të dashur.

Miqtë kanë bërë publike pamjet në rrjete sociale ku duket se si dhëndri dhe nusja kremtojnë dashurinë buzë detit me fustan të bardhë dhe kostum tipik.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel