Reperja e famshme, Cardi B, dhe Normani u zhveshën për videoklipin më të ri të këngës së Normanit, “Wilde Side”.

Pa asnjë rrobë veshur, Cardi B dhe Normani shfaqen të përqafuar me njëra-tjetrën, duke i kthyer kështu kamerës të pasmet bombastike. Në një tjetër foto, 28 dhe 25-vjeçarja kanë vendosur flokë aq të gjatë sa kanë mbuluar pjesët intime.

Fansat e tyre e kanë cilësuar super “hot” klipin e tyre, ashtu siç vetëm Cardi B mund të bëjë një klip.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel