Modelja Lucciana Beynon s’ka lënë vend për imagjinatën teksa u shfaq në pasarelë e veshur me bodysuit që nxirrnin në pah asetet e saj perfekte.

19-vjeçarja “pushtoi” pasarelën në “Miami Swim Week” ku u ngjit për të reklamuar rrobat e banjës së markës OMG Swimwear.

Zeshkania seksi u shfaq në pasarelë me bodysuit të bardhë dhe të zezë që i ekspozonin format bombastike.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel