Në puntaten e fundit të “Ftesë në 5” për këtë sezon ishin të ftuar artistë dhe përfaqësues të promovimit të turizmit në Shqipëri.

Të dy grupet u vunë përballë njëri-tjetrit përmes disa sfidave që sollën pafund të qeshura në studio.

Kryefjala e një prej sfidave ishte fshati Vuno, për të cilin të gjithë të ftuarit dhanë komentet më pozitive. Megjithatë vëmendjen e mori komenti i Bietës.

E pyetur nga Eraldo Rexho se me cilën grup ishte ( atë të këngës apo turizimit) Bieta nuk e kurseu një përgjigje që s’ pritej.

“Unë jam me Vunoin, jam me vjehrrën time”, tha duke qeshur ajo.

Top Channel