Lajmi i fundit
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, të ambulancës dhe të zjarrfikëses, dhe teknikët të cilët po punojnë për rregullimin e defektit.

Tmerr për 21-vjeçaren/ Burri i maskuar tenton ta përdhunojë sapo doli nga shtëpia

08/07/2021 16:24

Një 21-vjeçare ka përjetuar momenti tmerri, kur një burr i veshur me të zeza dhe i maskuar, e sulmoi atë sapo doli nga shtëpia, me qëllim për ta përdhunuar.

Mediet e huaja shkruajnë se ngjarja u shënua në Zografu dhe pasi e preku në vendet intime, ai e hodhi vajzën në tokë për të çuar deri në fund aktin e tij.

Vajza bëri rezistencë dhe filloi të bërtiste. Aajo e goditi autorin me shqelm dhe më pas ai u lagua në rrugicat e ngushta të zonës.

Top Channel