Puthje pasionante dhe zhytje në det gjatë natës, Çimi dhe Stela ‘shpallin’ lidhjen në mënyrën më romantike (Fotot)

08/07/2021 19:32

Stela dhe Çimi mbyllën sezonin e parë të “Për’puthen +40” në mënyrën më të bukur.

Ata zhvilluan takimin e fundit në Vlorë, në qytetin e lindjes së Stelës. “Je gjysma e zemrës sime”, u shpreh Shkëlqimi.

Nga ana tjetër, Stela vërtetoi se është vajzë deti, pasi bindi Çimin të laheshin, edhe pse ishte natë. Ndërkohë që, Çimi ra në sy pas disa pompave në det.

Më herët, konkurrentja i tregoi Çimit shtëpinë ku është rritur, në lagjen e oficerave të qytetit bregdetar.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel