FOTO/ Modelet ukrainase sërish në qendër të vëmendjes, shprehin hapur mbështetjen e tyre për Anglinë me “poza të nxehta”

08/07/2021 09:45

Modelet nga Ukraina që u bënë të famshme pasi u burgosën pas një seti fotografik në Dubai, kanë mbështetur mbrëmë kombëtaren e Anglisë në Euro 2020.

Këtë herë, vajzat seksi kanë ndarë një set tjetër të nxehtë, por duke shprehur mbështetjen ndaj Anglisë në “Euro 2020”.

Nëntë prej vajzave të grupit kishin vizatuar në të pasmet e tyre kryqin e St George’s dhe dërguan një mesazh në mbështetje për Tre Luanët.

Edhe pse Ukraina e tyre, u mund me rezultatin 4 me zero në çerekfinale nga Anglia, bukuroshet, nuk kanë hezituar të mbështesin Harry Kane me shokë.

Ndërkohë përveçse vizatuan flamurin anglez në të pasmet e tyre, ato bënë edhe pankarta të ndryshme me fjalë mbështetje për ekipin.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel