Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë, ja zonat e Tiranës që do të preken  

07/07/2021 15:37

Operatori i shpërndarjes së energjisë elektrike ka njoftuar se ditën e nesërme për rreth dy gjashtë orë do të këtë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Energjia do të ndërpritet nga ora 10:00-16:00 dhe zonat që do të preken janë pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore.

“Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 8 korrik gjatë intervalit kohor 10:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore”, njofton OSHEE.

Top Channel