Trëndafila, tortë dhe fjalët më të ëmbla/ Një puntatë ndryshe sot në Për’Puthen+40 (Fotot)

06/07/2021 18:54

Tapet i kuq, lule, trëndafila e zemra, kështu u hap puntata e sotme e Për’Puthen në një ambient ndryshe me në qendër Gilbertën dhe Ilirin.

Çifti i deklaruar në Për’Puthen +40 tregoi se sa shumë e duan njëri-tjetrin dhe morën urime nga të gjithë konkurrentët e tjerë.

Iliri i bëri  surprizë një buqetë me trëndafila, lulet e saj të preferuara dhe një tortë Gilbertës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel