Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, e cila komentuar gjatë pasi vitin që shkoi humbi shumë kilogramë, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas herë ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj personale.

Aktualisht këngëtarja është me pushime dhe s’na i kurseu aspak fotot me bikini.

Në njërën nga fotot, Fifi thekson se e do trupin ashtu siç është në të vërtetë teksa në postimin tjetër ajo ka një mesazh për të gjithë ato që i shkruajnë me adresa “fake”.

“Qe edhe njo per juve Instagramat Fake qe m’doni shume, me percjellni konstant e s’doni me ma shpreh dashnine me emer per mos me m’u rrit mendja 😂😘”, ka shkruar ajo.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel