Emocione të forta në Për’Puthen +40/ Iliri i fshin lotët Gilbertës pas urimeve të ëmbla nga të afërmit (Fotot)

06/07/2021 19:05

Çifti i deklaruar në Për’Puthen +40 tregoi se sa shumë e duan njëri-tjetrin dhe morën urime nga të gjithë konkurrentët e tjerë.

Të gjithë u përfshinë në emocione të forta pas video mesazheve nga të afërmit e të dyve.

Mbesat nipërit, vëllezërit e motrat e Ilirit dhe Gilbertës i uruan çiftit që të plakeshin bashkë.

Mbesa e Ilirit u shpreh se mezi pret që ai të shkojë në Itali bashkë me Gilbertën pasi duan shumë që ta anjohin.

Në një moment Gilberta përlotet dhe Iliri i fshin lotët nga sytë pas emocionit nga urimet e të afërmve duke treguar përkujdesje të madhe ndaj saj.

 

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel