Modelja Trejsi Sejdini provokon me foto dhe video hot nga pushimet në Spanjë.

Bukuroshja shfaqet me bikini seksi, të hapura te pjesa e gjoksit, ndërsa ekspozon format bombastike.

Modelja bikinit i kombinoi me bizhuteri të shumta të cilat kanë ngjyra të ndryshme, teksa në qendër të vëmendjes ishin thonjtë e saj me formë të veçantë.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel