Pamje mahnitëse/ Grupi i të rinjve zgjedhin të bëjnë rafting në lumin e Vjosës

04/07/2021 10:13

Ndërsa sezoni turistik është hapur dhe shumë turistë drejtohen për në plazhet e jugut kryesisht, një pjesë e tyre zgjedhin të provojnë dhe të shijojnë eksperienca të reja.

Kjo ka ndodhur me një grup të rinjsh të cilët kanë zgjedhur që sot të shkojnë dhe të bëjnë rafting në lumin e Vjosës, në zonën e Përmetit.

FOTO GALERI
1/47

Top Channel