Ndarja e bëri ‘më të bukur’/ Modelja ‘tërbon’ ish-të dashurin, i tregon çfarë ka humbur: Ndjeje! (Foto)

04/07/2021 16:57

Modelja e njohur spanjolle, Deside Cordero është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto nga përditshmëria dhe jeta e saj private.

Mesa duket, ndarja nga futbollisti Joaquin Correa e ka bërë më të bukur! Ish e dashura e sulmuesit të Lazios ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet totalisht e zhveshur, ndërkohë që nga pozicioni i marrë mbulon pjesët intime të sajat.

“Ndjeje” – shkruhet në përshkrimin e fotos.Komentet e marra kanë qenë të shumta, shumica prej tyre pozitive.

Me siguri që Correa do jetë penduar për ndarjen, pasi ka parë bukuroshen pas disa kohësh!

FOTO GALERI
1/7

Top Channel