Pesë automjete u përfshinë në një aksident mëngjesin e sotëm.

Aksidenti  ndodhi në lagjen nr.1 të Durrësit nga përplasja e njëri mjet me disa mjete të parkuara anash rrugës. Nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa Top Channel ka marrë pamje nga vendngjarja ku makinat janë dëmtuar në pjesën e pasme dhe përparme të tyre.

Top Channel