Stela ka zbuluar se Çimi ka surprizuar vajzën e saj me një dhuratë.

Ajo është ndjerë shumë mirë dhe po bëhen gati për tu takuar të tre së bashku ndërsa shtoi që vajza është shumë e lumtur që nëna ndihet mirë krah Çimit.

Stela: U emocionova shumë. Gocës iu bë qejfi se mori një dhuratë. I thashë unë që ta ka bërë Çimi se të ka xhan dhe ty. Tha “faleminderit shumë.” Kemi menduar që një nga këto ditë të dalim të tre bashkë. Vajza e ka kuptuar që unë ndihem mirë me Çimin dhe ajo është e lumtur që unë ndihem mirë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel