Justin Bieber dhe gruaja e tij, Hailey ndodhen në Greqi ku po shijojnë pushimet e tyre në këto ditë të nxehta.

Çifti i njohur po qëndron në një hotel që kushton 1400 dollarë nata, ndërsa janë shfaqur gjithë kohës të qeshur dhe pranë njëri-tjetrit.

Ylli i popit u fotografua në momente të ngrohta duke shkëmbyer puthje me modelen, me të cilën u martua 4 vite më parë.

Kamera ka fiksuar momentin kur Bieber përqafon Hailey-n, teksa vozisin mes dallgëve mbi një motor uji.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel