FOTO/ Turistët shijojnë kryeqytetin, Veliaj: Mirë se erdhët në Tiranë!

28/06/2021 10:11

Tirana është hapur dhe gëlon çdo ditë nga aktivitete të ndryshme.

Turistët e parë kanë ardhur sapo masat anti-covid u lehtësuan dhe po shijojnë qytetin plot diell, kulinarinë shqiptare dhe jo vetëm

Postimi i Velaijt me foto në rrjetet sociale:

“Mirë se erdhët në Tiranë!  – në qytetin plot diell , ushqime të shijshme  dhe vende magjike për të vizituar ! #tiranaisopen #TiranaEuropeanYouthCapital2022”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel