Vajza italiane nuk e duron dot vapën, zhvishet lakuriq dhe lahet në shatërvanin përballë parlamentit (FOTOT)

24/06/2021 12:58

Ditët e nxehta që kanë pushtuar një pjesë të mirë të Evropës janë thuajse të padurueshme dhe një pjesë e mirë e qytetarëve kanë gjetur mënyra alternative se si t’i bëjnë ballë.

Kështu është edhe rasti i një vajze të re italiane, e cila ka tërhequr jo pak vëmendjen e qytetareve. Ajo ka vendosur të zhvishet lakuriq dhe ka hyrë të notojë në një shatërvan në qendër të Romës.

Zonja freskohet për disa minuta në shatërvan, i cili ndodhet afër parlamentit italian, dhe më largohet nga policia.

Ajo del jashtë shatërvanit, mbledh sendet e saj dhe i buzëqesh policisë ndërsa vishet.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel