Kërcime sensuale dhe lëvizje provokuese/ Samanta bëhet ‘e keqe’ në videoklipin e këngës së re

23/06/2021 20:40

Fillimi i verës është periudha ideale për këngëtarët që të publikojnë prodhimet e tyre muzikore.

Samanta Karavella vjen me “Mala x Cha Cha”, një këngë e gjatë, mbi 5 minuta, e ndarë në dy pjesë.

Gjatë gjithë videoklipit, protagoniste është ajo vetë teksa shoqëron këngën me lëvizje provokuese, e veshur me bikini, ndërsa lëviz në një ambient të zbrazët e pa ngjyra,

Në pjesën tjetër, shfaqet pranë pishinës, nën ndriçimin e diellit, duke shkëlqyer me pamjen e saj.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel