Rastet e veçanta kur të famshmit morën prindërit në tapetin e kuq, duke ‘rrëmbyer’ gjithë vëmendjen

22/06/2021 18:54

Njerëzit e famshëm shpesh shfaqen në tapetin e kuq me partnerët e tyre, por disa prej tyre pëlqejnë të sjellin nënat dhe t’ia tregojnë me krenari të gjithë botës.

Leonardo DiCaprio, Rihanna, Liam Hemsworth, janë vetëm disa nga yjet që kanë shijuar çdo minutë të mbrëmjeve gala me nënat e tyre të bukura, qoftë në një premierë filmi apo në një evente më të mëdha, si Oskar’s.

FOTO GALERI
1/13
Leonardo DiCaprio, në premierën e një filmi me mamanë, Irmelin Indenbirken dhe gjyshen, Helene Indenbirken, 1997

Top Channel