Pasion dhe “spektakël” në det, kush janë dy vajzat e “She’s On Top” që morën puthje në buzë pasi humbën sfidën (FOTO)

20/06/2021 18:49

Gara në det për të kapur shaminë ishte sfida e kësaj jave për konkurrentet e “She’s on Top”. Vajzat u ndanë në dy grupe dhe humbësja duhet të shkëmbente puthje me një prej katër djemve.

Gloria zgjodhi që të bënte spektakël duke bërë sparkatën për të marrë një puthje me një prej djemve.

Ndërsa Romina shkëmbeu një puthje pasionante me një prej djemve, të cilën e shpjegoi në studio duke thënë: “Ka një feeling, por nga ana e Brikenit.”

FOTO GALERI
1/8

Top Channel