Takimi mes Luanit dhe Linditës ishte një nga më të veçantët në Për’Puthen +40.

Dy karaktere të kundërta në një takim, të cilët ndanë disa informacione intime me njëri-tjetrin.

Gjatë takimit, Lindita nuk kishte si të mos provokonte Luanin, e cila iu afrua. Luani u emocionua, pasi kushte 7 vite pa krijuar një marrëdhënie me një femër tjetër.

Luani: Po përse u vonove?

Lindita: Pse nuk e vë re?

Luani: Jo nuk po e vë re.

Lindita: Se jam bërë pjeshkë për ty pra.

Lindita: Të pëlqen aroma ime?

Luani: Është shumë e mirë, më pëlqen.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel