Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri po kalon pushimet në Turqi bashkë ,e të dashurin e saj DJ Geek.

E pas pushimeve, ajo ka bërë së fundmi një tjetër postim, me të cilin i ka befasuar të gjitha fansat.

Ajo ka shfaqur barkun e saj të plotë në një video, në mbishkrimin e së cilës përmes emojive ka shkruar “foshnje apo buka e tepërt”.

Kjo i ka konfuzuar fansat e saj nëse Dafina mund të jetë shtatzënë.

Sido që të jetë Dafina e ka lënë gjithçka në bazat e hipotezës,duke mos treguar dhe konfuzuar shumë fansat.

Dafina deri më tani është shquar për format e saj perfekte  trupore dhe ka vënë gjithmonë në dukje se është e pasionuar pas palestrës.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel