Pas Pogradecit, “Për’puthen On Tour” mbërrin në Korçë/ Të rinj e të rritur presin me brohorima të preferuarit e tyre

18/06/2021 13:02

Ish-konkurrentët e “Për’puthen” nëpërmjet turit që po zhvillon produksioni, po ndjejnë nga afër mbështetjes e fansave të tyre.

Në qytetin juglindor fëmijë, adoleshentë dhe të rritur mezi presin t’i shohin nga afër personazhet dhe të shkrepin një foto me ta.

Turi vazhdon në qytete të ndryshme të Shqipërisë, ku te interesuarit mund të aplikojnë për të qenë protagonistët e sezonit të tretë të emisionit, ndërsa të tjerët të mund të takojnë vajzat dhe djemtë që i kanë ndjekur për 8 muaj rresht në ekranin e Top Channel.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel